Caribou School of English

caribouschool

​Prowadzimy zajęcia na warszawskim Tarchominie, w grupach 2-3 osobowych oraz indywidualnie. Mamy własną siedzibę (przy ul. Grzymalitów 11, lokal 24), w której prowadzimy zajęcia.

W lecie bywa trochę ciepło, ale mamy na to sposoby.

Uczymy dzieci w wieku od lat 12, młodzież licealną oraz dorosłych. Organizujemy również kursy weekendowe, Prowadzimy też zajęcia zdalne na platformie GoogleMeet, MS Teams, Skype.

Przygotowujemy do egzaminów B2 First Certificate in English (FCE), Cambridge English: Advanced (CAE) oraz Cambridge English: Proficiency (CPE), IELTS oraz TOEFL, egzaminu ósmoklasisty, jak również do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.

Prowadzimy także zajęcia indywidualne dopasowane do potrzeb uczestnika. Uczymy komunikatywnie, nowocześnie i skutecznie. Nasi uczniowie zdają z sukcesem egzaminy, a same zajęcia wspominają z wielką sympatią.

Uczymy inteligentnie i skutecznie, kładziemy nacisk na umiejętności praktycznego posługiwania się językiem, bazujemy na materiałach renomowanych wydawnictw językowych, adaptując z nich te elementy które sprawdzają się najlepiej. Zwłaszcza że materiały, tak jak i wydawnictwa, są najczęściej globalne, a nasz wysiłek jest jak najbardziej lokalny.

Bazujemy również na autentycznych artykułach, książkach i filmach traktujących o ważnych aspektach życia oraz wyzwaniach 21 wieku.

Uczymy naszych studentów jak myśleć i pracować samodzielnie, jak brać odpowiedzialność za swoją pracę i osiągać zamierzone cele, a przy okazji cieszyć się poznawaniem języka angielskiego oraz umiejętności przydatnych w życiu prywatnym i zawodowym..

Nasze zajęcia motywują do dalszej pracy, a nasi studenci wychodzą poza schemat pracy domowej z zeszytu ćwiczeń (oczywiście niczego nie ujmując zeszytowi ćwiczeń, który też jest przydatny – choć w naszej szkole wygląda on jednak nieco inaczej).

Entuzjastycznie traktujemy naszą pracę, tworząc atmosferę w której język angielski staje się dla naszych studentów bardziej przystępny, a po pewnym czasie bardzo wciągający.

Mnóstwo materiałów to mnóstwo pomysłów na skuteczną i przyjemną naukę

Ceny naszych kursów: 60 minut zajęć to PLN 110, w przypadku zajęć indywidualnych, PLN 70 w grupach 2-osobowych oraz PLN 50 w grupach 3-osobowych.

Kontakt: caribou.school@gmail.com

Zapraszamy!

W naszej szkole uczymy się patrzeć na świat inaczej